Tragiczny finał poszukiwań 28-latka z Torunia. Znaleziono ciało mężczyzny

2020-04-01 12:08 KM
Tragiczny finał poszukiwań 28-latka z Torunia. Znaleziono ciało mężczyzny
Autor: CC Pixabay.com Tragiczny finał poszukiwań 28-latka z Torunia. Znaleziono ciało mężczyzny

Poszukiwania 28-latka z Torunia trwały od stycznia 2020 roku. Rodzina i przyjaciele długo mieli nadzieję, że znajdą one swój pozytywny finał. Niestety - jego siostra poinformowała o tragedii za pośrednictwem mediów społecznościowych. Potwierdzają to również przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

O zaginięciu 28-letniego mężczyzny z Torunia informowaliśmy po raz pierwszy 24 stycznia 2020 roku. Od tego momentu policja i rodzina przekazywali regularnie zdjęcia filmy i ślady, które miały pomóc w namierzeniu poszukiwanego.

Bliscy robili wszystko co w ich mocy, aby pomóc w śledztwie. Powstała nawet specjalna grupa na Facebooku, poświęcona poszukiwaniom torunianina. Mieszkańcy nie tylko regionu udostępniali komunikaty, sprawa trafiła także do odbiorców w innych rejonach Polski.

Tragiczny finał poszukiwań 28-latka z Torunia. Znaleziono ciało

To właśnie na grupie poświęconej mężczyźnie jego siostra poinformowała o tragicznym finale sprawy. Pogrążona w żałobie rodzina prosi o powstrzymanie się od kontaktu, aby móc przeżyć w spokoju ten trudny czas.

Bliskim zmarłego i jego przyjaciołom składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Dziękujemy wszystkim tym, którzy brali aktywny udział w sprawie. 

Więcej informacji wkrótce.

Koronawirus w Polsce. Rząd wprowadza nowe zakazy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.