TRAGICZNY wypadek koło Torunia. 30-latek NAJECHAŁ na leżącego mężczyznę! Jest przełom w śledztwie

2021-03-05 12:51 Konrad Marzec
Koszmarny wypadek koło Torunia. Jest przełom w policyjnym śledztwie
Autor: materiały policji Koszmarny wypadek koło Torunia. Jest przełom w policyjnym śledztwie

Jest przełom w policyjnym śledztwie dotyczącym śmiertelnego wypadku, do którego doszło w niedzielę (28.02.2021) w Rogówku (powiat toruński). - Dzisiaj wiadomo, że ofiarą tego zdarzenia był 45-letni mieszkaniec toruńskiego osiedla Rubinkowo - przekazuje w komunikacie podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w T oruniu.

TRAGICZNY wypadek koło Torunia. 30-latek NAJECHAŁ na leżącego mężczyznę! Jest przełom w śledztwie

O koszmarnym w skutkach wypadku, do którego doszło w niedzielę (28.02.2021) ok. godziny 18:00 informowaliśmy was na portalu Toruń Projekt Miasto dzień później. 30-latek kierujący peugeotem najechał na leżącego mężczyznę. Sprawca był trzeźwy. Niestety mimo wysiłków medyków, ofiara zmarła. Policjanci prosili nas o przekazanie komunikatu mieszkańcom naszego regionu, gdyż nie wiedzieli, kim jest denat. Podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu przekazała nam, że jest przełom w śledztwie.

Przeczytaj także: Poważny wypadek na S10. Auto wyrzucone ze SKARPY. Ciężarówka ZAWISŁA nad drogą [ZDJĘCIA]

- Ofiara tego wypadku nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów ani przedmiotów osobistych. Śledczy wykorzystali wszystkie dostępne możliwości techniczne, aby ustalić kim był mężczyzna. Wynikiem ich działań było ustalenie jego danych. Policjanci dotarli również do rodziny zmarłego. Dzisiaj już wiadomo, że ofiara wypadku z Rogówka to 45-letni mieszkaniec toruńskiego osiedla Rubinkowo - wyjaśnia podinsp. Dąbrowska.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Śmiertelny wypadek na DK91 w miejscowości Szprudowo
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE