Uratowali zwierzę

Uratowali pływającą... krowę. Niecodzienna akcja na Wiśle

2023-06-06 14:42

Takich zdarzeń nie widzi się codziennie. Strażacy z OSP KSRG Złotoria i przedstawiciele WOPR Toruń uratowali krowę, która pływała w Wiśle. Zwierzę uciekło z pastwiska. Na szczęście akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem. Zdjęcia prezentujemy na se.pl.

Strażacy z OSP KSRG Złotoria informują, że w niedzielę (4 czerwca 2023 r.) udali się na rzekę Wisłę. Na wysokości ruin zamku w Złotorii potwierdzili, że w Wiśle pływa krowa, która uciekła gospodarzowi z pastwiska. - Podjęliśmy akcję ratunkową wraz z WOPR TORUŃ i przeholowaliśmy krowę do brzegu, gdzie została przekazana właścicielom - informują druhowie ze Złotorii w mediach społecznościowych. Redaktorzy "Super Expressu" zgodnie przyznali, że takiej akcji w regionie jeszcze nie widzieli.

Toruń. Krowa pływała w Wiśle. Zdjęcia z akcji

Strażacy pochwalili się zdjęciami z akcji w mediach społecznościowych. Dzięki ich uprzejmości prezentujemy je również w naszym serwisie. Galerię umieszczamy pod tekstem. Służbom gratulujemy profesjonalnej akcji. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Jak oceniasz pracę strażaków?
Uratowali węża pod Bydgoszczą. Zwierzę wpadło w pułapkę