Jak to możliwe?!

Wjechał prosto w witrynę sklepową. Za kierownicą BMW... 16-latek!

2023-06-06 10:01

Niecodzienne zdarzenie przy ul. Bażyńskich w Toruniu. W minioną sobotę (3 czerwca 2023 r.) w witrynę sklepową wjechał... 16-letni kierowca BMW. Jak nastolatek znalazł się za kierownicą samochodu? Są już pierwsze ustalenia policji w tej sprawie. Zdjęcia z miejsca wypadku znajdziecie na se.pl.

Większość mieszkańców Torunia kojarzy wypadek z udziałem Sandry M., która wjechała w salon urody. Ci, którzy zobaczyli, jak wygląda witryna sklepu przy ul. Bażyńskich, nie wahają się porównywać obu zdarzeń. Niepokojące sceny rozegrały się 3 czerwca, przed godziną 22:00. Okoliczności są co najmniej zastanawiające. Tym razem sprawcą był... 16-latek, siedzący za kierownicą BMW! - Nie posiadający uprawnień do kierowania pojazdem nastolatek nie dostosował prędkości do warunków, a następnie wjechał w witrynę sklepową - poinformował st. sierż. Sebastian Pypczyński z biura prasowego KMP w Toruniu.

Toruń. 16-latek wjechał BMW w witrynę sklepową!

Straty są rzecz jasna poważne, ale na szczęście obyło się bez ofiar w ludziach. Portal "Oto Toruń" podaje, że mandatem w wysokości 300 złotych została ukarana osoba, która udostępniła 16-latkowi BMW. Z kolei nastolatkiem zajmie się sąd rodzinny. Na miejscu działały 2 zastępy PSP z JRG nr 1. Dzięki uprzejmości strażaków prezentujemy zdjęcia z miejsca wypadku. Znajdziecie je pod tekstem.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy powinny być surowsze kary dla piratów drogowych?
Ełk. Kobieta prawie wjechała w dzieci pod szkołą