Może mówić o cudzie

Samochód rozpadł się na dwie części! Drogowy horror pod Toruniem. Wstrząsające zdjęcia

2023-06-05 9:54

Do strasznie wyglądającego wypadku doszło w minioną sobotę (3 czerwca 2023 r.) po godzinie 23:00 w okolicach Różankowa pod Toruniem. Po spotkaniu z dzikiem, samochód rozpadł się na dwie części! Zdjęcia z miejsca zdarzenia wstrząsnęły internautami. Znamy już pierwsze ustalenia policji w tej sprawie.

To nie była spokojna noc w gminie Łysomice pod Toruniem. W sobotę (3 czerwca 2023 r.) po godzinie 23:00, 3 zastępy PSP i OSP - JRG nr 1 oraz OSP KSRG Lulkowo udały się w okolice Różankowa. Widok, który zastali strażacy był przerażający. Auto zostało przepołowione, jego części znajdowały się na drodze. Jedna osoba została zabrana do szpitala na obserwację. Można mówić o cudzie, ponieważ nie ma ofiar śmiertelnych. 

Poważny wypadek w Różankowie pod Toruniem. Co tam się stało?

Redaktor toruńskiego oddziału "Super Expressu" skontaktował się w tej sprawie z policjantami z biura prasowego KMP w Toruniu. Okazuje się, że doszło do zderzenia pojazdu z dwoma dzikami. 

- Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 553, na terenie miejscowości Olek. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że 23-letni kierujący hondą, jadący w kierunku Torunia, zderzył się z dwoma dzikami. W następstwie tego zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Kierujący był trzeźwy - powiedział nam st. sierż. Sebastian Pypczyński z KMP w Toruniu.

Funkcjonariusz dodał, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako losowe. Nikt nie został ukarany. Pod tekstem znajdziecie galerię ze zdjęciami z miejsca wypadku.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Wypadek kursanta nauki jazdy