Groza na drodze

11-latek wjechał prosto pod samochód! Dramatyczny wypadek przy szkole w Toruniu

2023-05-31 11:11

Toruń: Do poważnego wypadku przy Szkole Podstawowej nr 4 doszło w miniony wtorek (30 maja 2023 r.) ok. godziny 8:00. 11-letni rowerzysta wjechał właściwie prosto pod auto. Chłopak trafił do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że to poszkodowany był sprawcą całego zamieszania.

Niespokojny poranek w Toruniu. Niepokoić może fakt, że do wypadku doszło w pobliżu SP nr 4, mieszczącej się przy ul. Żwirki i Wigury. Na miejscu był m.in. fotoreporter "Super Expressu". W galerii możecie zobaczyć zdjęcia. Znamy już pierwsze ustalenia policji w tej sprawie. - Ok. godziny 8:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym zdarzeniu. Policjanci ustalili, że 11-letni rowerzysta nagle wjechał wprost pod koła samochodu osobowego marki Toyota, którym prawidłowo jechała 20-letnia kobieta. Nastolatek został przewieziony do szpitala na obserwację - powiedział nam st. sierż. Sebastian Pypczyński z KMP w Toruniu.

Toruń. 11-letni rowerzysta wjechał pod samochód. Nowe fakty

Dziś już wiemy, że kierująca "osobówką" nie miała szans na reakcję i uniknięcie kontaktu z rowerzystą. Na szczęście życie nieletniego nie jest zagrożone. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność. Ten apel dotyczy zarówno kierowców, jak i pieszych.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Spowodował wypadek w Toruniu, w którym zginął 20-letni Damian. Został zatrzymany