Waldemar odszedł nagle i niespodziewanie. Policjant z Janikowa miał 43 lata

i

Autor: KPP w Inowrocławiu Waldemar "odszedł nagle i niespodziewanie". Rodzina i policjanci z Janikowa w żałobie

Waldemar "odszedł nagle i niespodziewanie". Rodzina i policjanci z Janikowa w żałobie

2022-01-12 13:53

W wieku 43 lat zmarł asp. szt. Waldemar Zwierzyński, dzielnicowy Komisariatu Policji w Janikowie (woj. kujawsko-pomorskie). Pogrążeni w smutku i żałobie koledzy funkcjonariusza podają, że mężczyzna odszedł nagle i niespodziewanie. Dramat przeżywają żona i syn zmarłego Waldemara.

W środę (12.01.2022) policjanci z Inowrocławia przekazali bardzo smutne wieści. Zmarł ich kolega Waldemar Zwierzyński, który od ponad 21 lat służył w Policji. - Początkowo był w ogniwie patrolowym w Komendzie Powiatowej Policji w Inowrocławiu, później w Komisariacie Policji w Pakości i Janikowie. Od 2013 roku pełnił służbę jako dzielnicowy w Komisariacie Policji w Janikowie - podaje w komunikacie inowrocławska policja. Koledzy i koleżanki zapamiętają go jako aktywnego, chętnego do pomocy kolegom oraz mieszkańcom nawet poza służbą. - Wielokrotnie spotykał się z dziećmi w przedszkolach i szkołach na terenie gminy Janikowo i edukował ich na temat zasad bezpieczeństwa. To policjant, który pomaganie miał we krwi. W listopadzie ubiegłego roku z rąk przedstawicieli Zarządu Głównego PCK i Prezesa Honorowych Dawców Krwi w Inowrocławiu otrzymał odznaczenie nadane przez Ministra Zdrowia za działanie w wyjątkowy sposób na rzecz ratowania ludzi. Oddał bowiem 35 litrów krwi - przypominają przedstawiciele KPP w Inowrocławiu.

Czytaj też: Zapłacił gigantyczny mandat! Mieszkaniec Inowrocławia był w szoku

- Zmarł nagle w wieku 43 lat, opuszczając pogrążonych w żalu żonę i syna, ale też nas policjantów i pracowników Policji. Wszyscy łączymy się w bólu z jego bliskimi. Waldku, cześć Twojej Pamięci! - przekazuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Nasza redakcja przekazuje kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego mężczyzny.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Groby aktorów 07 zgłoś się i Daleko od szosy. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE