Wielki sukces FC Toruń! Mistrz Polski pokonany w Arenie Toruń! [ZDJĘCIA]

2018-10-24 11:45

W poniedziałek, 22 października, Arena Toruń eksplodowała! Piłkarze FC Toruń pokonali mistrza Polski Rekord Bielsko-Biała 2:1. To pierwsza porażka mistrzów Polski w tym sezonie! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego emocjonującego spotkania.

Drużyna Rekordu Bielsko-Biała to nie tylko najlepsza drużyna w Polsce, ale także uznana marka w całej Europie. Po trzech pierwszych wygranych w lidze, goście byli faworytem poniedziałkowej konfrontacji z FC Toruń. Na szczęście musieli obejść się smakiem!

FC Toruń zagrało bardzo dobre spotkanie. Już w piątej minucie Remigiusz Spychalski strzelił pierwszego gola, a w drugiej połowie na 2:0 podwyższył Tomasz Kriezel. Kilka minut później kontaktowego gola dla przyjezdnych strzelił Artur Popławski. Nawałnica Rekordu nie przyniosła przeciwnikom wyrównania. Tym samym FC Toruń zapisał an swoim koncie bezcenne trzy punkty!

My zapraszamy do obejrzenia galerii z tego spotkania. Autorem wszystkich zdjęć jest Bartosz Tomczak - @xYankeSx

FC Toruń wyprzedza rywala w tabeli

Po tym zwycięstwie, ekipa z grodu Kopernika wyprzedziła Rekord Bielsko-Biała w Ekstraklasie. Torunianie, podobnie jak ekipa z Chorzowa mają na swoim koncie 10 punktów. "Oczko" mniej uzbierał mistrz Polski, ale trzeba też pamiętać, że ma on rozegrane jedno spotkanie mniej.