Straż pożarna podczas działań

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Tragiczny pożar mieszkania w Inowrocławiu! W środku znaleziono zwłoki kobiety/ Zdjęcie poglądowe

Wybuch w domu w Inowrocławiu! Wielka akcja strażaków

2021-10-07 10:13

Dziesięć zastępów straży pożarnej usuwa skutki wybuchu w budynku jednorodzinnym w Inowrocławiu. Dom jest uszkodzony. Zawaliła się jedna ze ścian budynku. - Prawdopodobną przyczyną było rozszczelnienie butli z gazem - podaje Polska Agencja Prasowa.

Wybuch domu w Inowrocławiu! Wielka akcja strażaków

Niespokojny poranek w Inowrocławiu. W czwartek (7.10.2021) dyżurny z Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu poinformował, że przy ul. Poznańskiej doszło do wybuchu gazu w domu jednorodzinnym. Najprawdopodobniej przyczyną było rozszczelnienie butli. Budynek jest uszkodzony. - Zawaliła się jedna ze ścian domu. Nie ma osób poszkodowanych. Właściciel wyszedł z domu przed przyjazdem straży pożarnej. Na miejscu pracuje 10 zastępów straży. Są także pozostałe służby - czytamy w komunikacie Polskiej Agencji Prasowej.

Czytaj też: Pijany kierowca zabił 11-letniego Kacpra. Zaskakująca decyzja sądu we Włocławku

- Dom jest bardzo poważnie uszkodzony. Naruszone zostały ściany konstrukcyjne, działowe, okna i drzwi. Nie rozwinął się pożar. Na miejscu pracuje 10 zastępów PSP, policja, przedstawiciele energetyki i inspektor nadzoru budowlanego. Jedyna osoba, która była w budynku w momencie wybuchu opuściła dom samodzielnie. Nie odniosła obrażeń, ale jest pod bardzo mocnym wpływem zdarzenia, przeżywa to - powiedział PAP oficer prasowy inowrocławskiej straży pożarnej kpt. Jarosław Skotnicki.

Z relacji strażaka wynika, że wybuch nastąpił w dość dużym, dwukondygnacyjnym budynku. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Wybuch domu w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE