Samochód na drzewie

i

Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne Wyprzedzał na prostej drodze i zginął na miejscu! Koszmarny wypadek w gminie Unisław

Fatalne zdarzenie

Wyprzedzał na prostej drodze i zginął na miejscu! Koszmarny wypadek w gminie Unisław

2023-04-18 14:01

Tragiczny wypadek w miejscowości Gołoty w Kujawsko-Pomorskiem. Na terenie gminy Unisław zginął 31-letni kierowca, który próbował wyprzedzać drugi pojazd. Ten manewr zakończył na drzewie. Sprawę badają miejscowi policjanci pod nadzorem prokuratora.

Tragiczny wypadek w Gołotach koło Unisławia miał miejsce w środę (18 kwietnia 2023 r.) ok. godziny 10:25. Dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu poinformował nas, że dramat rozegrał się drodze powiatowej nr 1607, na terenie powiatu chełmińskiego. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy - mazda i citroen. 31-letni kierujący tego pierwszego próbował wyprzedzać pojazd, który jechał przed nim. Ten manewr miał najgorszy z możliwych finałów.

Tragiczny wypadek w Gołotach pod Unisławiem. Śledztwo trwa

Na miejscu pracowali medycy, lądował tam też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Reporter "Super Expressu" ustalił, że pomiędzy pojazdami doszło do kontaktu, w wyniku którego kierowca mazdy uderzył czołowo w drzewo. Drugi pojazd również wylądował na drzewie. Niestety, 31-latek zmarł na miejscu. 20-latka trafiła do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Śledztwo w tej sprawie prowadzą miejscowi policjanci pod nadzorem prokuratora. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Służby apelują o ostrożność na drogach. Warunki atmosferyczne nie są złe, ale to może być zdradliwe. Warto zdjąć nogę z gazu i uważnie obserwować otoczenie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Tragiczny wypadek w Półsierakowie zabrał życie Bartkowi i Irkowi