ZMASAKROWAŁ swoją żonę Irenę tłuczkiem do mięsa i nożem. Chce dla siebie wielkiej kary

2019-07-16 4:50
Zabił żonę, chce dla siebie kary śmierci
Autor: reprodukcja Piotr Lampkowsi/SUPER EXPRESS Zabił żonę, chce dla siebie kary śmierci

Zabił, ale nie umie powiedzieć dlaczego. 19 razy uderzył swoją żonę tłuczkiem, a potem 21 razy zanurzył w jej ciele ostrze wielkiego kuchennego noża. Teraz przed sądem Piotr B. (46 l.) mówi, że kochał Irenkę (+39 l.) nad życie, a za to co zrobił chce dla siebie kary śmierci.

To było krótkie, ale bardzo burzliwe małżeństwo. Trwało zaledwie rok i przypominało szaleńczą jazdę od bandy do bandy. Sąsiedzi Piotra i Ireny opowiadają, że na ulicy małżonkowie wyglądali jak zakochani w sobie bez pamięci – trzymali się za ręce, patrzyli sobie w oczy i czule się całowali. Ale ta sielanka kończyła się po przekroczeniu progu mieszkania przy ulicy Chełmińskiej w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie). Nie było tajemnicą, że obydwoje chętnie zaglądają do kieliszka, a działanie alkoholu lubią wzmocnić jakimś ziołem. - Zachowywali się wtedy dość gwałtownie – dodają sąsiedzi.

I tak też było owego sierpniowego dnia przed rokiem. Po domowej drace Piotr sam zgłosił się na policję i ze szczegółami opowiedział, co zrobił swojej żonie. Łkał przy tym rozpaczliwie, ocierając łzy chusteczkami, których nie skąpili mu stróże prawa. - Kochałem ją nad życie. A największą karą będzie dla mnie to, że nie pójdę na jej pogrzeb – szlochał.

Dlaczego więc tłuczkiem do mięsa i nożem zmasakrował swoją ukochaną? Tego Piotr B. nie umiał sensownie wytłumaczyć. Stwierdził, że tego dnia żona poczęstowała go jakimś dopalaczem. A jak dotarło do niego, co zrobił, od razu przybiegł na komisariat.

Wszystko to jeszcze raz opowiedział w sądzie w Grudziądzu, gdzie właśnie rozpoczął się jego proces. Stwierdził, że po śmierci Ireny nie ma już dla niego życia, a właściwą i jedyną sprawiedliwą karę będzie dla niego kara śmierci.

KORZ, MAR
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE