Zadzwonili do Rydzyka z Nowego Jorku. Za chwilę zaczęli...

2019-12-07 13:44
Rydzyk narzeka na skąpstwo wiernych
Autor: TOMASZ RADZIK/ FORUM Rydzyk narzeka na skąpstwo wiernych

28. urodziny Radia Maryja cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. W toruńskiej hali są tysiące wiernych osób tworzących tzw. rodzinę Radia Maryja. Do ojca Tadeusza Rydzyka zadzwoniono m. in. z Nowego Jorku!

Punktualnie o godz. 12:00 rozpoczęły się uroczystości związane z urodzinami Radia Maryja. Ojciec Tadeusz Rydzyk rozpoczął adorację najświętszego sakramentu oraz poprowadził modlitwę różańcową. To podczas niej dzwonili słuchacze Radia Maryja, który z wielu różnych względów nie mogli przyjechać w sobotę do Torunia.

Jedną z osób, która chciała wspólnie przeżywać urodziny rozgłośni był pan Andrzej z Nowego Jorku. Odmówił on dziesiątkę różańca za pośrednictwem telefonu. W Toruniu była godz. 13:00, a w Nowym Jorku 7:00. To nie przeszkadzało panu Andrzejowi wcześnie wstać, aby pomodlić się na antenie.

Do ojca Rydzyka dzwonili słuchacze także z Dortmundu oraz różnych zakątków Polski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE