Zadzwonili do Rydzyka z Nowego Jorku. Za chwilę zaczęli...

2019-12-07 13:44 BM
Rydzyk narzeka na skąpstwo wiernych
Autor: TOMASZ RADZIK/ FORUM Rydzyk narzeka na skąpstwo wiernych

28. urodziny Radia Maryja cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. W toruńskiej hali są tysiące wiernych osób tworzących tzw. rodzinę Radia Maryja. Do ojca Tadeusza Rydzyka zadzwoniono m. in. z Nowego Jorku!

Punktualnie o godz. 12:00 rozpoczęły się uroczystości związane z urodzinami Radia Maryja. Ojciec Tadeusz Rydzyk rozpoczął adorację najświętszego sakramentu oraz poprowadził modlitwę różańcową. To podczas niej dzwonili słuchacze Radia Maryja, który z wielu różnych względów nie mogli przyjechać w sobotę do Torunia.

Jedną z osób, która chciała wspólnie przeżywać urodziny rozgłośni był pan Andrzej z Nowego Jorku. Odmówił on dziesiątkę różańca za pośrednictwem telefonu. W Toruniu była godz. 13:00, a w Nowym Jorku 7:00. To nie przeszkadzało panu Andrzejowi wcześnie wstać, aby pomodlić się na antenie.

Do ojca Rydzyka dzwonili słuchacze także z Dortmundu oraz różnych zakątków Polski.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE