Zaginęła 17-letnia Justyna z Torunia. Zostawiła bliskim straszną wiadomość

i

Autor: SOS Zaginięcia / Facebook Zaginęła 17-letnia Justyna z Torunia. Zostawiła bliskim straszną wiadomość

Zaginęła 17-letnia Justyna z Torunia. Zostawiła bliskim STRASZNĄ wiadomość

2020-09-07 8:25

Zaginęła 17-letnia Justyna Powierska z Torunia. Dziewczyna zostawiła bliskim bardzo niepokojącą wiadomość. - Niech nikt mnie nie szuka, bo i tak nie znajdzie - czytamy na profilu SOS Zaginięcia na Facebooku. Przekazujemy wam szczegóły dotyczące poszukiwań nastolatki. Przyjrzyjcie się jej, może minęliście ją na ulicy!

Zaginęła 17-letnia Justyna Powierska z Torunia. Informację o poszukiwaniach zamieścili na Facebooku autorzy strony "SOS Zaginięcia". W miniony czwartek (3 września), ok. 7:50 nastolatka wyszła z domu przy ul. Hurynowicz w Toruniu. Miała kierować się autobusem linii nr 40 lub 34 do szkoły Zespół Edukacyjnych "Blok" przy ul. Batorego, ale niestety nie pojawiła się tam i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Około godziny 8 zarejestrował ją monitoring autobusowy na ul. Świetopełka. Ostatni raz była widziana o godz. 9.40, kiedy wychodziła z domu chłopaka przy ul. Wschodniej 46.

- Tego dnia zostawiła bliskim informację - niech nikt mnie nie szuka, bo i tak nie znajdzie - czytamy w komunikacie SOS Zaginięcia.

W minioną sobotę (5 września) zaginiona Justyna z Torunia była widziana na terenie ogródków działkowych we Włocławku

Rysopis:

- 160 cm wzrostu

- szczupła budowa ciała

- oczy zielone

- czarne długie włosy

W dniu zaginięcia ubrana w:

- białe spodnie

- kurtka moro biało-brązowa

- buty adidas biało-różowe

- torebka czarna na ramię

Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkających w Toruniu. Jeśli ktoś zna miejsce pobytu Justyny, bądź posiada jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu, prosimy o pilny kontakt z policją. Można również kontaktować się z SOS Zaginięcia. Zapewniamy anonimowość - czytamy w ogłoszeniu.

Numery telefonu, które mogą posłużyć do kontaktu znajdziecie w poście, zamieszczonym przez nas w środku atykułu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Widziałeś go? Dzwoń na policję! Złodziej telefonów poszukiwany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE