Nieoczekiwany finał kontroli w Toruniu. Zajrzeli na tylną kanapę opla i wszystko było jasne

i

Autor: Kujawsko-pomorska policja Nieoczekiwany finał kontroli w Toruniu. Zajrzeli na tylną kanapę opla i wszystko było jasne

Założyli mu kajdanki

Zajrzeli na tylną kanapę opla i wszystko było jasne. Nieoczekiwany finał kontroli w Toruniu

2023-01-10 7:20

Toruń: Kontrole drogowe czasem zmieniają się w sprawy kryminalne i dowód na potwierdzenie tej tezy przekazała nam młodsza aspirant Dominika Bocian z biura prasowego toruńskiej komendy. Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie znaleźli ponad kilogram narkotyków. Ich właścicielowi grozi nawet 10 lat więzienia.

W komunikacie toruńskiej policji czytamy, że 6 stycznia funkcjonariusze z ogniwa patrolowo interwencyjnego komisariatu na toruńskim Rubinkowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem merivą. 26-letni mieszkaniec naszego powiatu na tylnym siedzeniu przewoził nietypowy ładunek, co oczywiście ich zainteresowało.

- Policjanci znaleźli w pojeździe dwa plastikowe pojemniki. W pierwszym znajdował się susz roślinny, a w drugim miedzi innymi kilka mniejszych opakowań wypełnionych kryształami, suszem roślinnym, brązową substancją i kolorowymi tabletkami. Właściciel zakazanych substancji został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Wstępne testy potwierdziły przypuszczenia policjantów. Wynika z nich, że mężczyzna posiadał niemal kilogram marihuany, ponad 7 gramów MDMA oraz 30 tabletek, które także mogą zawierać MDMA - wylicza mł. asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu.

Toruń. Narkotyki miał w samochodzie. Grozi mu 10 lat więzienia

26-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych. Prokurator przychylił się do wniosku policjantów i zastosował wobec podejrzanego dozór, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju. - Zatrzymanemu za posiadanie znacznej ilości narkotyków może grozić do 10 lat więzienia - podsumowuje p.o. oficera prasowego KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków powinny być wyższe?
Szaleńcza ucieczka ulicami Torunia