Zaryzykował 12,5 zł i zgarnął mnóstwo pieniędzy! Szczęśliwiec z Włocławka obiektem zazdrości sąsiadów

2022-05-19 14:54
Zaryzykował 12,5 zł i zgarnął mnóstwo pieniędzy! Szczęśliwiec z Włocławka obiektem zazdrości sąsiadów
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Zaryzykował 12,5 zł i zgarnął mnóstwo pieniędzy! Szczęśliwiec z Włocławka obiektem zazdrości sąsiadów

Włocławek: Zaryzykował w popularnej grze i zgarnął ogromną sumę pieniędzy. Mowa o szczęśliwcu, który spróbował swoich siły w Euro Jackpot. Przyszedł do kolektury przy ul. Cmentarnej we Włocławku, kupił los i teraz jest obiektem zazdrości sąsiadów. Na jego konto wpłynęła kwota, robiąca ogromne wrażenie.

Wysokie wygrane w Lotto w Kujawsko-Pomorskiem to nic nowego. W lutym 2022 roku świętował gracz, który spróbował swoich sił w grze "Szybkie 600". Wszystko działo się na terenie Ciechocinka (powiat aleksandrowski). Co tydzień otrzymywał 600 zł. Jeszcze lepiej poszło graczowi z okolic Torunia, który zgarnął sześciocyfrową kwotę. Tym razem Totalizator Sportowy informuje, że poszczęściło się graczowi z Włocławka. 17 maja popularne "Euro Jackpot" przyniosło mu aż 162 084 zł. Identyczna wygrana padła w Szczecinie. Zwycięzca z pewnością usłyszał już prośby o pożyczkę i czuł na sobie zazdrosne spojrzenia sąsiadów. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj też: Rekordzista z Torunia wygrał i zgarnął mnóstwo pieniędzy. Wystarczyło tak niewiele!

Wygrana w Eurojackpot we Włocławku. Jak grać?

Eurojackpot regularnie kusi graczy ogromnymi kwotami. - W Eurojackpot czekają na Ciebie setki milionów złotych. 12,5 zł – dokładnie tyle kosztuje zakład w jednej z ulubionych gier Europejczyków - czytamy na stronie Totalizatora Sportowego. Zwiększyć szansę i wygraną można przy pomocy systemu. Wytypowanie wielu liczb w zakładzie - od 5 do 12 liczb spośród 50 z pierwszego zbioru oraz nawet 12 z 12 liczb z drugiego zbioru to zdaniem organizatorów większa szansa na szczęśliwy finał.

- Wybierz 5 liczb z 50 i 2 liczby z 12. Możesz wybrać je samodzielnie, bądź zagrać na chybił trafił zarówno w punkcie sprzedaży, jak i online - czytamy w zasadach Eurojackpot na stronie lotto.pl. - Zachowaj kupon. To jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej - dodają organizatorzy.

Jeśli gramy online, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do konta danego gracza. Pamiętajmy, aby grać odpowiedzialnie. Z hazardem nigdy nie należy przesadzać.

Sonda
Grasz w Lotto?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE