Pieniądze

i

Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne

Mieszkaniec Ciechocinka poświęcił 2 zł. Teraz co tydzień będzie dostawał furę pieniędzy!

2022-02-04 12:37

Ciechocinek. Wspaniały początek lutego dla gracza z powiatu aleksandrowskiego, który postanowił pomóc szczęściu i teraz będzie co tydzień dostawał spore pieniądze. W skali roku ta kwota robi ogromne wrażenie! Szansa na podobną wygraną jest dokładnie co 4 minuty.

Wysokie wygrane w Lotto zmieniają życie szczęśliwców. Dla mieszkańca Ciechocinka rok 2022 stał się lepszym na początku lutego. Gracz udał się do kolektury przy ulicy Zdrojowej 49/1 i spróbował swoich sił w "Szybkie 600". Dzięki niej, za 2 zł, co 4 minuty ktoś może wygrać 600 zł, wypłacane co tydzień przez rok. Można też zwiększyć wygraną, zwiększając stawkę (od x2 do x10). Dzięki temu można zgarnąć nawet 6000 zł wypłacane co tydzień. W przypadku z 2 lutego gracz tej stawki nie zwiększał, więc na jego konto będzie co tydzień wpływać 600 zł. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj też: Józefę zabił w Ciechocinku pijany gwiazdor muzyki. Bliscy nie mogą pogodzić się z dramatem

Jak grać w "Szybkie 600"? Lotto wyjaśnia

Gracze mogą wybrać 6 liczb z 32 - samodzielnie lub na "chybił trafił", zarówno w punkcie sprzedaży jak i online. Można grać nawet na 50 losowań. - Zachowaj kupon. To jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Jeśli grasz online dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza - przestrzegają organizatorzy na stronie Lotto.

Końcówka stycznia była bardzo szczęśliwa dla gracza z Torunia, który zgarnął olbrzymie pieniądze w "Super Szansie". Zwycięzca musiał oczywiście zapłacić 10% podatku dochodowego, ale tak czy siak, jego znajomi z pewnością będą się uśmiechać o drobną pożyczkę. Wygląda na to, że początek roku jest bardzo dobry dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Pamiętajmy, aby grać odpowiedzialnie. 

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland! Opowiedziała o swoich planach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE