Brawo!

Zjawiskowa Karolina wygrywa Miss Startu PGE Ekstraligi! Od jej pięknych zdjęć nie można oderwać wzroku

2023-08-22 12:54

Karolina Szwajłyk została nową Miss Startu PGE Ekstraligi. Podprowadzająca KS Toruń uzyskała 18,45 proc. głosów. Urodzona w Bydgoszczy reprezentantka klubu z grodu Kopernika nie może uwierzyć w swoje szczęście. - Jestem w kompletnym szoku - powiedziała nam. Zobaczcie piękne zdjęcia Karoliny i Magdy Strąkowskiej, która w konkursie zajęła czwarte miejsce.

Karolina Szwajłyk i Magda Strąkowska z KS Toruń w ścisłej czołówce Miss Startu PGE Ekstraligi! Pierwsza z nich wygrała, a druga zajęła czwarte miejsce. Podium uzupełniły przedstawicielka Platinum Motoru Lublin, Wiktoria Przybylska i Natalia Furtek z Cellfast Wilków Krosno. Zwyciężczyni uzyskała 18,45 proc. głosów. - Na co dzień jestem studentką filologii angielskiej na Akademii Kujawsko-Pomorskiej w Bydgoszczy. Pracuję aktywnie jako modelka oraz hostessa. Startowałam też w konkursach piękności, m.in. w Miss Polonia. Moją wielką pasją są podróże i języki obce, angielski i hiszpański - mówiła w lipcu "Super Expressowi" Karolina Szwajłyk.

Zobacz przepiękne zdjęcia Karoliny Szwajłyk i Magdy Strąkowskiej z KS Toruń. Oto dziewczyny, które podbiły serca kibiców!

Karolina Szwajłyk Miss PGE Ekstraligi 2023. "Jestem w kompletnym szoku"

Radość, ale również niedowierzanie - takie emocje towarzyszą Karolinie Szwajłyk, z która udało nam się porozmawiać tuż po ogłoszeniu wyników. - Jestem w niedowierzaniu, kompletnym szoku - przekazała uśmiechnięta Karolina.

- Myślę, że 5-letnia ja, która poszła po raz pierwszy na żużel, nie uwierzyłaby w to! Spełnienie marzeń! Bardzo dziękuje za każdy pojedynczy głos! - podkreśliła Karolina Szwajłyk.

Karolinie, Magdzie i pozostałym uczestniczkom Miss Startu PGE Ekstraligi serdecznie gratulujemy. Można powiedzieć, że to kolejny sukces toruńskiego Apatora. Zaledwie dwa dni temu "Anioły" awansowały do półfinału najlepszej ligi świata.

Sonda
Czy Apator zdobędzie medal w sezonie 2023 PGE Ekstraligi?