Poszukiwany!

Złodziej okradł Rossmanna w Toruniu. Rozpoznajesz podejrzanego? Powiadom policję!

2023-01-30 9:32

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo poszukują mężczyzny, który okradł jedną z drogerii Rossmann, ulokowaną przy ul. Łyskowskiego. Wizerunek sprawcy zarejestrowała kamera monitoringu. - Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu jego personaliów - przekazuje nam mł. asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu. Przyjrzyjcie mu się uważnie!

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie raz jeszcze ufają mocy internetu i mediów społecznościowych. Funkcjonariusze poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło 20 grudnia 2022 roku. Złodziej ukradł produkty z drogerii Rossmann zlokalizowanej w Toruniu przy ul. Łyskowskiego. - Podczas prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym jest widoczny sprawca - przekazuje mł. asp. Dominika Bocian, p.o. rzecznika prasowego KMP w Toruniu. Wizerunek podejrzanego trafił do mediów.

Toruń. Złodziej w Rossmannie. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Zdjęcia poszukiwanego mężczyzny zamieszczamy pod tekstem. Do naszych czytelników kierujemy prośbę - przyjrzyjcie mu się uważnie! Być może minęliście go na ulicy. Każda informacja może być na wagę złota.

- Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunek przedstawiony na zdjęciach o kontakt z Wydziałem  Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo przy ul. Dziewulskiego 1. Numer telefonu 47 754 25 70 lub e-mail: dyzurny-torun-rubinkowo@bg.policja.gov.pl. Informacje można przekazać anonimowo - apeluje mł. asp. Dominika Bocian.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek świadkiem kradzieży?
Szaleńcza ucieczka ulicami Torunia