Poszukiwani!

Złodzieje atakują w Atrium Copernicus. Rozpoznajesz ich? Koniecznie powiadom policję

2023-01-23 12:20

Toruń: Policjanci z komisariatu na Rubinkowie poszukują trzech mężczyzn, którzy wspólnie okradli jedną z drogerii, znajdującej się w Atrium Copernicus. -Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu ich personaliów - informuje nas mł. asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu. Zobaczcie zdjęcia poszukiwanych na se.pl!

Policjanci z Torunia wierzą, że moc internetu pomoże im w prowadzonym przez nich dochodzeniu. O co chodzi w tej sprawie? Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Rubinkowie poszukują sprawców kradzieży, do której doszło 21 listopada 2022 roku. Złodzieje, działając wspólnie, ukradli produkty z drogerii zlokalizowanej w Toruniu przy ul. Żółkiewskiego. - Podczas prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczni są sprawcy - informuje nas mł. asp. Dominika Bocian z biura prasowego KMP w Toruniu.

Toruń. Rozpoznajesz złodziei z Atrium Copernicus? Powiadom policję!

- Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunki przedstawione na zdjęciach o kontakt z Wydziałem  Kryminalnym Komisariatu Policji Toruń-Rubinkowo przy ul. Dziewulskiego 1. Numer telefonu 47 754 25 70 lub e-mail: [email protected]. Informacje można przekazać anonimowo - apeluje mł. asp. Bocian. Przyjrzyjcie się uważnie zdjęciom, zamieszczonym w galerii!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy Toruń jest bezpiecznym miastem?
Szaleńcza ucieczka ulicami Torunia

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki