Złodziej wpadł w ręce policji! Trwa poszukiwanie właścicieli jego łupów! [ZDJĘCIA]

2019-09-12 11:23 AG

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali wczoraj mężczyznę podejrzewanego o liczne kradzieże. Odzyskali też przechowywane przez niego łupy. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy. Jeśli zgłoszą się pozostali właściciele odzyskanych przedmiotów, zarzutów może być więcej.

Wczoraj kryminalni zatrzymali 32-latka, nad którego sprawą pracowali w ostatnim czasie. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie kilku kradzieży z włamaniem, między innymi z kwietnia tego roku, za którą już usłyszał zarzut. W jego mieszkaniu funkcjonariusze odnaleźli wiele przedmiotów pochodzących z kradzieży, a kolejne odzyskali, przeszukując wynajmowane przez niego pomieszczenia.

- Mężczyzna dokonał tego w warunkach recydywy, a w związku z tym, że to nie jedyny czyn, o który jest podejrzany sąd zdecydował się aresztować go na 3 miesiące. Kolejne zarzuty dotyczyć będą posiadania przez mieszkańca Lipna amfetaminy i marihuany oraz prowadzenia auta pod wpływem środków odurzających - podkom. Małgorzata Małkińska z KPP w Lipnie.

Policjanci szukają także właścicieli pozostałych odzyskanych przedmiotów. Osoby, które rozpoznały swoją własność proszone są o kontakt z KPP w Lipnie.