Znakomici zawodnicy FC Toruń zapraszają na futsaLOVĄ sobotę! Co w programie?

2020-09-18 11:39 Konrad Marzec

Pierwsza edycja bezpłatnych treningów dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat to już przeszłość. W najbliższą sobotę (19 września) FC Toruń zaprasza wszystkich chętnych do hali UCS UMK przy ulicy Świętego Józefa 17. - Chcemy dostarczyć dzieciom jak najwięcej pozytywnych emocji - mówi golkiper FC Toruń Krzysztof Iwanek, który pojawił się na futsaLOVEJ sobocie.

FutsaLOVE soboty z FC Toruń to okazja dla najmłodszych do spotkania z idolami i uzyskania cennych rad od profesjonalistów. 19 września trening z dziećmi poprowadzi kapitan "Pomarańczowo-Czarnych" i były kapitan reprezentacji Polski - Marcin Mikołajewicz, którego będzie wspierać Maksymilian Lewandowski. 

- Bardzo się cieszę, że jestem w tym miejscu. Bardzo lubię kontakt z dziećmi, tym bardziej na podłożu piłkarskim. Widać zainteresowanie u chłopaków i dziewczynek. Złapaliśmy dobry kontakt i działamy. Naszym celem jest to, aby w przyszłości to oni stanowili o sile FC Toruń - powiedział Krzysztof Iwanek, który prowadził już zajęcia w ramach futsaLOVEJ soboty.

W najbliższą sobotę wszystkich chętnych FC Toruń zaprasza do hali UCS UMK przy ulicy Świętego Józefa 17.

  • 10:30 - 11:30 roczniki 2015-2012
  • 11:30 - 12:30 roczniki 2007-2011

Zawodnicy FC Toruń bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon. Najpierw wygrali w Lesznie 3:2, a 11 września uporali się na wyjeździe z ekipą Gatta Active Zduńska Wola. Zwycięską bramką zdobył Michał Wojciechowski.

Panorama Torunia - jeden z 7 cudów Polski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.