Zdjęcia z meczu

Znakomite otwarcie w twierdzy Tor-Tor. KH Energa Toruń lepszy od GKS-u Jastrzębie

2023-09-11 4:26

Hokej: Druga kolejka TAURON Hokej Ligi dla KH Energa Toruń. "Stalowe Pierniki" strzeliły cztery bramki JKH GKS-owi Jastrzębie, a jedną z nich nawet w osłabieniu. Mamy zdjęcia z Tor-Toru. Zobaczcie krótkie podsumowanie na se.pl.

Tylko w drugiej tercji niedzielnego meczu kibice nie obejrzeli bramek. KH Energa Toruń prowadził po pierwszej odsłonie zmagań 2:0, a debiutanckie trafienie zaliczył Patryk Napiórkowski. Wcześniej prowadzenie gospodarzom dał Rusłan Baszyrow. W początkowej fazie trzeciej tercji kontakt zapewnił przyjezdnym Ričards Bernhards, ale później w osłabieniu trafił Patryk Kogut, a po czwartym ciosie Mirko Djumicia było już po zawodach.

Dla "Stalowych Pierników" sezon 2023/24 rozpoczął się bardzo dobrze. W pierwszej kolejce wygrali bez oddania żadnego strzału, ponieważ walkowerem za problemy techniczne na własnym terenie została ukarana Comarch Cracovia. W niedzielę torunianie pokazali skuteczne kontry i długimi fragmentami skuteczną defensywę. Pokonanie JKH GKS-u Jastrzębie można uznać za delikatną niespodziankę.

KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)

• 1:0 Baszyrow - Syty, Djumić (4'),
  • 2:0 Napiórkowski - Fjodorovs (6'),
  • 2:1 Bernhards - Martiska (45'),
  • 3:1 Kogut (52'),
  • 4:1 Djumić - Behm (53')`

Pod tekstem znajdziecie galerię z niedzielnego meczu. Zachęcamy do oglądania materiałów z Tor-Toru.

Quiz. Sławni ludzie związani z Toruniem. Tego mogłeś o nich nie wiedzieć!