Żużel. GKM - Apator: Drugie podejście nieudane! Wygrały burze i ulewy

2021-07-09 19:27
Żużel. GKM - Apator: Drugie podejście nieudane! Wygrały burze i ulewy
Autor: Klub Sportowy Toruń / Facebook Żużel. GKM - Apator: Drugie podejście nieudane! Wygrały burze i ulewy

GKM - Apator to mecz, który wzbudza gigantyczne emocje. ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz i eWinner Apator Toruń walczą o utrzymanie w PGE Ekstralidze i ich bezpośrednia konfrontacja ma olbrzymi wpływ na kształt ligowej tabeli. Niestety drugie podejście do spotkania 11. kolejki również zostanie zapamiętane jako nieudane. Kolejne już w najbliższy wtorek (13.07.2021)

Żużel. GKM - Apator: Drugie podejście nieudane! Wygrały burze i ulewy

Pierwszym terminem konfrontacji ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - eWinner Apator Toruń była niedziela, 4 lipca. Spotkanie odwołano ze względu na niekorzystne prognozy. Kibice nie ukrywali rozczarowania, bo bardzo długo utrzymywały się przyjemne warunki, pozwalające na rozegranie meczu. Drugie podejście miało mieć miejsce w piątek (9.07.2021). O 19:30 zgodnie z planem powinien wystartować bieg nr 1. Już na trasie Toruń - Grudziądz dały o sobie znać obfite deszcze i burze, co budziło spore wątpliwości. Tak to wyglądało 30 km od stadionu przy Hallera 4.

Czytaj też: Kujawsko-Pomorskie: Prawie 200 interwencji strażaków przez burze! Połamane drzewa i zalane piwnice

Jak się można było spodziewać - mecz został ponownie odwołany. Grudziądzki tor został dobrze ubity, ale nawet on nie był w stanie wytrzymać deszczowej nawałnicy.

Żużel: GKM - Apator. Jest nowy termin!

Spotkanie dwóch ekip z województwa kujawsko-pomorskiego odbędzie się we wtorek (13.07.2021). Początek o godzinie 20:30. Oficjalną informację w tej sprawie przekazali przedstawiciele PGE Ekstraligi. Na ten dzień mamy zdecydowanie korzystniejsze prognozy. Wygląda na to, że wówczas zawodnicy rozstrzygną sprawę na torze.

Anita Włodarczyk: Łatwiej było rzucić 80 metrów niż wrócić do sportu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE