Zwycięzca "You Can Dance" z Torunia ma koronawirusa! Zakażona jest też żona

2020-08-07 12:14 KM
Artur Cieciórski
Autor: fot. AKPA Artur Cieciórski i jego żona mają koronawirusa! Zwycięzca "You Can Dance" napisał o tym na Facebooku

Koronawirus został zdiagnozowany u Artura Cieciórskiego i jego żony. Zwycięzca drugiej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" poinformował o tym fakcie na Facebooku. - Półkolonie zostały zawieszone, szkoła została zamknięta na czas kwarantanny, na której jesteśmy my oraz nasi pracownicy - przekazują państwo Cieciórscy.

Koronawirus w Polsce to wciąż bardzo poważny temat, który dotyka zarówno szarych obywateli jak i celebrytów. Tylko w piątek (7 sierpnia) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 809 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia COVID-19. Wcześniej na swoim Facebooku o chorobie poinformowali państwo Cieciórscy. Artura szersza publiczność poznała podczas drugiej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz", którą w brawurowy sposób wygrał. Ostatnimi czasy prowadził bardzo szanowaną i lubianą w Toruniu szkołę, ukierunkowaną przede wszystkim na akrobatykę. Teraz niestety Kasia i Artur musieli zweryfikować wiele swoich planów.

Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

- Witajcie kochane dzieciaki oraz rodzice. Po opadnięciu emocji czas na napisanie paru słów. Jak już większość z Was wie mamy koronawirusa, czyli Kasia i Artur. Półkolonie zostały zawieszone, szkoła została zamknięta na czas kwarantanny na której jesteśmy my oraz nasi pracownicy. Jesteśmy zmuszeni odwołać również nasz obóz tak bardzo wyczekiwany przez nas wszystkich. Wiemy, że dzieciaki są zawiedzione, ale dobrze, że wyszło wszystko przed naszym wyjazdem i mogliśmy zapobiec tym samym dalszemu rozwojowi sytuacji oraz tego beznadziejnego wirusa. Ruszyły także procedury podjęte przez sanepid, który będzie się kontaktował z osobami, które miały z nami kontakt przez ostatnie dwa tygodnie - czytamy na Facebooku Cieciórski Akro Kids.

Państwo Cieciórscy zapewniają, że zawsze przestrzegali zasad bezpieczeństwa, ale niestety to nie wystarczyło. Deklarują również, że niebawem wrócą do działania.

Aktualnie zakażonych COVID-19 w Toruniu jest 171 osób. W Kujawsko-Pomorskiem mamy 846 chorych (stan na 7.08.2020).

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Koronawirus w Toruniu - to warto wiedzieć

Wielka ewakuacja w mieście! Wszystko przez koronawirusa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.