2-letni chłopiec nie żyje! Babcia najechała na niego przed domem

i

Autor: Shutterstock 2-letni chłopiec zmarł w szpitalu, po tym jak został potrącony przez kierującą audi babcię. Do wypadku doszło w miejscowości Ząbinowice pod Bytowem, zdj. ilustracyjne

Potworna tragedia w Pomorskiem

2-letni chłopiec nie żyje! Babcia najechała na niego przed domem

2023-05-30 16:19

2-letni chłopiec zmarł w szpitalu, po tym jak został potrącony przez kierującą audi babcię. Do wypadku doszło w miejscowości Ząbinowice pod Bytowem we wtorek, 30 maja, ok. godz. 11. Poszkodowany był reanimowany na miejscu zdarzenia i udało mu się przywrócić funkcje życiowe, po czym trafił śmigłowcem LPR do szpitala. Wkrótce później 2-letni chłopiec zmarł.

2-latek potrącony przez babcię pod Bytowem. Chłopiec zmarł w szpitalu

Babcia potrąciła swojego 2-letniego wnuczka autem w Ząbinowicach pod Bytowem, w wyniku czego chłopiec zmarł. Wszystko działo się przed domem na prywatnej posesji we wtorek, 30 maja, ok. godz. 11. - Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że prowadząca audi 51-letnia kobieta, wykonując jakiś manewr na podwórku, najechała na 2-latka - mówi starszy sierżant Dawid Łaszcz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Bytowie. Jak dodaje, dziecko zostało ciężko ranne i już na miejscu zdarzenia rozpoczęła się jego reanimacja, po której udało się przywrócić funkcje życiowe. Chłopca zabrał do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale wkrótce po przetransportowaniu do placówki 2-latek zmarł. Jego babcia została ponadto przebadana na obecność alkoholu we krwi - kobieta była trzeźwa. Sprawą śmiertelnego wypadku pod Bytowem zajęła się również tamtejsza prokuratura rejonowa.

Czytaj też: Była w pobliżu, gdy jej synka przejechał samochód. Za kierownicą siedziała babcia 2-latka

Sonda
Czy śmierć dziecka to najgorsza rzecz, jaka może spotkać człowieka?
Dbał o mieszkańców i gasił pożary. Teraz odpowie przed sądem za gwałt. Byłemu strażakowi grozi 8 lat więzienia
Listen on Spreaker.