Bytów: Znalazł portfel i zaniósł go na policję. W środku były narkotyki

2021-06-11 13:15 Paweł Tabędzki
Bytów: Znalazł portfel i zaniósł go na policję. W środku były narkotyki
Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Bytów: Znalazł portfel i zaniósł go na policję. W środku były narkotyki

W późne czwartkowe popołudnie (10 czerwca) do budynku bytowskiej komendy mieszkaniec Gdyni przyniósł znaleziony portfel z dokumentami. - Postawa mężczyzny jest godna pochwały, lecz 19-letni właściciel zguby nie był zadowolony z finału tej sprawy - tłumaczą funkcjonariusze. Okazało się bowiem, że w znalezionym portfelu stróże prawa znaleźli narkotyki.

Znalazca przyszedł na komendę wczoraj około godziny 16:00. Jak podaje pomorska policja, 46-letni mieszkaniec Gdyni zauważył portfel na ulicy Przemysłowej w Bytowie. - Mundurowi przyjęli zgubę od mężczyzny oraz sprawdzili zawartość, aby móc dotrzeć do właściciela. Jak się okazało, w portfelu znajdowały się dokumenty, zdjęcia paszportowe oraz woreczek strunowy z marihuaną - informuje Komenda Powiatowa Policji w Bytowie.

Reprezentacja Polski przyjechała do Gdańska

Stróże prawa odwiedzili 19-latka, który otrzymał zagubiony portfel oraz został przesłuchany w związku z ujawnioną marihuaną. - Śledczy po zebraniu materiałów najprawdopodobniej przedstawią mu zarzuty, a mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem - podaje KPP.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE