Pomorskie: 22-latek utonął w Zatoce Gdańskiej. Potworna tragedia na wysokości Stegny

2021-06-11 8:45
Pomorskie: 22-latek utonął w Zatoce Gdańskiej. Potworna tragedia na wysokości Stegny
Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Pomorskie: 22-latek utonął w Zatoce Gdańskiej. Potworna tragedia na wysokości Stegny

Młody mężczyzna utonął w czwartek (10 czerwca) w Zatoce Gdańskiej. Do zdarzenia doszło na wysokości Stegny (powiat nowodworski). Mimo podjęcia resuscytacji krążeniowo-oddechowej, nie udało się uratować 22-latka. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności utonięcia. Służby apelują natomiast o rozsądek podczas aktywnego wypoczynku nad wodą.

Stegna: Utonięcie w Bałtyku. Nie żyje 22-latek [10.06.2021]

W czwartkowe popołudnie (10 czerwca) oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku przekazał Polskiej Agencji Prasowej, że przy plaży na wysokości Stegny utonął młody człowiek. Ratownicy dostali zgłoszenie o wypadku o godzinie 14.30. - Ciało 22-latka wyciągnięto z wody na wysokości głównego wejścia na plażę w Stegnie. Mimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej, nie udało się go uratować, a lekarz stwierdził zgon - dodał oficer dyżurny KW PSP w Gdańsku.

Tajemnicze śmierci w Bałtyku. Z morza wyłowiono trzy ciała

Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa apeluje o rozsądek nad wodą, bo plaże nie są jeszcze nadzorowane. Sezon dopiero się zaczyna, a już docierają do nas tragiczne wieści znad polskiego morza.

Szczegółowe okoliczności wczorajszej tragedii są sprawdzane przez odpowiednie służby. Przewidziana jest również sekcja zwłok.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE