Gdańsk: 7-latek odnaleziony! Dramatyczne poszukiwania Stasia

2021-07-28 19:00
Gdańsk: 7-latek odnaleziony! Dramatyczne poszukiwania Stasia
Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Gdańsk: 7-latek odnaleziony! Dramatyczne poszukiwania Stasia

Poszukiwania małego Stanisława z Gdańska szczęśliwie zakończone! - Dziecko zaginęło w środę (28 lipca) i odnalazło się po kilku godzinach poszukiwań - informują trójmiejscy policjanci. Po południu chłopiec wyszedł z domu z psem, a później przepadł bez wieści. Na szczęście 7-latek jest cały i zdrowy.

Dramatyczne poszukiwania małego Stanisława z Gdańska zakończone. 7-latek zaginął w środę i odnalazł się po kilku godzinach poszukiwań. Policjanci z komisariatu w Oliwie, którzy koordynowali poszukiwania, prosili o pomoc w odnalezieniu chłopca. Liczyła się każda chwila. - Chłopiec dziś o godzinie 12:20 wyszedł z mieszkania z psem na spacer i do tej pory nie powrócił - alarmowali mundurowi. Poszukiwania osób zaginionych to zawsze dramatyczny wyścig z czasem i walka o jak najszybsze odnalezienie. W przypadku dzieci jest to szczególnie ważne. Zaginiony 7-latek przebywający sam może być w niebezpieczeństwie. - Tym razem na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Dziecko zostało odnalezione - informują policjanci z Gdańska.

Dwa tysiące nowych zdjęć Warszawy z lotu ptaka! Tak wyglądała stolica po Powstaniu Warszawskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE