Horror na gdańskiej Oruni. Kierowca skutera uderzył w słup. Na nic reanimacja

i

Autor: Shutterstock

Straszny wypadek

Horror na gdańskiej Oruni. Kierowca skutera uderzył w słup. Na nic reanimacja

2023-07-27 9:07

Tragiczne informacje spłynęły do nas z gdańskiej Oruni. W nocy ze środy na czwartek (26-27 lipca) zginął tam kierowca skutera. Mężczyzna stracił panowanie nas pojazdem i uderzył w słup. Na miejscu podjęto reanimację, która niestety nie przyniosła efektu.

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce ok. godz. 4 w nocy na ul. Trakt św. Wojciecha w Gdańsku. Na miejscu prowadzono reanimację, ale obrażenia kierowcy były zbyt poważne. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec Gdańska kierujący skuterem jadąc w kierunku Huciska, z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechał na prawą stronę, uderzył w krawężnik, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie upadł i uderzył w słup infrastruktury drogowej - poinformowała w rozmowie z PAP oficer prasowa gdańskiej komendy podinsp. Magdalena Ciska. 

Gdańsk: Tragiczny wypadek na Oruni. Trwa śledztwo

Policjantka z Gdańska dodała, że przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśni śledztwo, prowadzone przez funkcjonariuszy pod nadzorem prokuratora. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Nasza redakcja przyłącza się do apeli służb o ostrożność na drogach. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Groby polskich rajdowców. Kierowcy ginęli w strasznych wypadkach. Niezapomniani