Wyłowili ciało

i

Autor: SE

Tragiczne wieści

Fatalny finał wędkowania pod Gdańskiem. Wyłowili ciało z Martwej Wisły

2023-07-25 9:41

Mężczyzna wybrał się na ryby późną nocą. Nikt nie mógł przypuszczać, że wędkowanie zakończy się tragicznie. 71-latek utonął w Martwej Wiśle w rejonie Sobieszewa. Ciało wyłowili gdańscy strażacy.

Było już ciemno, ale trzem doświadczonym wędkarzom to nie przeszkadzało. W poniedziałek (24 lipca 2023 r.) jeden z nich zaginął. Zgłoszenie o niepokojącym fakcie otrzymali przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku. Służby udały się do miejscowości Wiślinka nad Martwą Wisłą. Niestety, ziścił się najgorszy możliwy scenariusz. - Po poszukiwaniach od strony Wiślinki wyłowiono ciało 71-letniego mężczyzny - przekazał PAP dyżurny gdańskich strażaków.

Gdańsk: Utonięcie w Martwej Wiśle w okolicy Sobieszewa

Na ratunek dla seniora było niestety za późno. Kiedy strażacy wyłowili go z wody, mężczyzna już nie żył. Służby apelują o ostrożność i rozsądek nad wodą. Przyczyny i okoliczności tragedii wyjaśni policyjne śledztwo. Na konkretniejsze ustalenia i więcej informacji trzeba będzie poczekać.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Miechowice Wielkie: tragedia w gminnej oczyszczalni ścieków. Podczas pracy utopiło się dwóch pracowników