Zarzuty wobec 30-latka po ataku nożem przed nocnym klubem w centrum miasta

i

Autor: Shutterstock Horror przed nocnym klubem w Gdańsku. Straszny finał ataku nożownika / Zdjęcie ilustracyjne

Kryminalne

Horror przed nocnym klubem w Gdańsku. Straszny finał ataku nożownika

2024-02-27 9:09

Gdańsk: Dramatyczne wydarzenia przed nocnym klubem, ulokowanym przy ul. Elektryków miały miejsce w niedzielę (25 lutego 2024) ok. godziny 1:30. Po awanturze i bójce z użyciem noża mieliśmy aż pięć osób poszkodowanych. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 30-letni mieszkaniec Elbląga.

Dantejskie sceny w centrum Gdańska wywołały lawinę komentarzy. Wiemy na pewno, że bezpośrednio po bójce policja zatrzymała dwie osoby - 24-letniego Węgra i 30-letniego mieszkańca Elbląga. Starszy z mężczyzn usłyszał poważne zarzuty, a obcokrajowiec został przesłuchany w charakterze świadka. Rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk przekazała Polskiej Agencji Prasowej szczegóły. 30-letniemu mieszkańcowi Elbląga zarzucono udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia w postaci noża, której skutkiem było ranienie dwóch osób na czas powyżej siedmiu dni oraz jednej, której obrażenia zagrażały życiu.

Gdańsk: Nożownikowi grozi 20 lat więzienia. "Nie przyznał się do winy"

- Podejrzany złożył wyjaśnienia. Nie przyznał się do winy. Twierdził, że jego reakcja była obroną - powiedziała PAP prokurator Wawryniuk i dodała, że po czynnościach prokurator złożył wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Mężczyźnie grozi od 3 do 20 lat więzienia.

Zarzuty wobec podejrzanego mogą być jeszcze dotkliwsze, bo prokuratura czeka na opinie dotyczące stanu zdrowia dwóch pozostałych pokrzywdzonych podczas bójki przed klubem na ul. Elektryków w Gdańsku. Do sprawy wrócimy w naszym serwisie.

.........................................................................................................

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Zobacz galerię ze zdjęciami. Pijany Ukrainiec zniszczył 11 samochodów. Groza na osiedlu w Gdańsku

Horror w Gdańsku. Pod 9-latkiem załamał się lód! To nagranie mrozi krew w żyłach

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki