Jasnowidz Jackowski

i

Autor: Piotr Lampkowski Jasnowidz Jackowski

Szokująca przepowiednia

Jasnowidz Jackowski nie owija w bawełnę w swojej przepowiedni. Twierdzi, że Tusk jest podobny do Kaczyńskiego, ale już nigdy nie będzie rządził

2022-12-25 7:51

Jak potoczą się losy Donalda Tuska w 2023 roku? Tylko "Super Expressowi" jasnowidz Jackowski zdradził, co zobaczył w swojej przepowiedni dla Tuska. Czy to będzie dobry, owocny rok, czy może polityk powinien być gotowy na pasmo porażek i nieszczęść? W swojej wizji przyszłości Jasnowidz Jackowski porównał Tuska do Kaczyńskiego. Dlaczego? Przeczytajcie najnowszą przepowiednię na 2023 rok.

Czy nadchodzący rok, 2023, będzie szczęśliwy dla Donalda Tuska? Czy lider opozycji będzie miał powody do świętowania, czy raczej powinien nastawiać się na to, że nowy rok nie przyniesie mu nic dobrego? O to, jak potoczą się losy Donalda Tuska w 2023 roku zapytaliśmy najsłynniejszego polskiego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego. To, co zobaczył w swojej wizji przyszłości na temat Tuska wielu może zaniepokoić.

Jasnowidz Jackowski nie owija w bawełnę w swojej przepowiedni. Twierdzi, że Tusk jest podobny do Kaczyńskiego, ale już nigdy nie będzie rządził

Nasi dziennikarze osobiście zapytali Krzysztofa Jackowskiego o to, co czeka w 2023 roku Donalda Tuska. Były premier po tym, jak wrócił z Brukseli objeżdża kraj. Mówi na spotkaniach z wyborcami, że chce rządzić. Jasnowidz Krzysztof Jackowski jest pewien że na słowach się skończy.

- Twarz pana Tuska jest twarzą zamrożoną - rozpoczął tajemniczo swoją przepowiednię na 2023 rok dla Donalda Tuska jasnowidz Jackowski i dodał: -  Nie da się z twej twarzy zrobić trochę innej twarzy, by ludzie go chcieli znowu wybrać na przywódcę narodu. Dwie twarze: Kaczyński i Tusk, to są dwie twarze w pewnym stopniu podobne. To musi być zupełnie nowa twarz. Tusk nie osiągnie sukcesu ponieważ podział naszego narodu na Tuska i Kaczyńskiego jest trwały i on będzie dalej funkcjonował - wieszczy Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa czuje, że Donald Tusk bardzo chce wygrać z Kaczyńskim. Ma jednak dla niego radę w sprawie białego konia, na którym zamierza czekać przed sejmem.

- Niech odłoży białego konia na którym ma przyjechać do stajni, bo chłopina by się nastal przed tym sejmem. Niech to zrobi, bo na nim nie wjedzie do sejmu i sukcesu nie osiągnie - Zakończył swoją przepowiednię dla Donalda Tuska jasnowidz Jackowski.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski przepowiada koszmar Polaków! Benzyna wtedy będzie kosztować 23 złote?!

Chcesz poznać inne przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego? Znajdziesz je w naszej galerii zdjęć poniżej.

Krzysztof Jackowski mówi o przyszłości Donalda Tuska w 2023 roku

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewcki, wydawnictwo Harde

i

Autor: Wydawnictwo Harde Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewcki, wydawnictwo Harde Link: Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?