KARAMBOL w Pruszczu Gdańskim! Samochód UDERZYŁ W DOM [ZDJĘCIE]

2020-08-04 15:00 Paweł Tabędzki
KARAMBOL w Pruszczu Gdańskim! Samochód UDERZYŁ W DOM [ZDJĘCIE]
Autor: KPP Pruszcz Gdański KARAMBOL w Pruszczu Gdańskim! Samochód UDERZYŁ W DOM [ZDJĘCIE]

W poniedziałek (3 sierpnia) na skrzyżowaniu ulic Korzeniowskiego i Kopernika w Pruszczu Gdańskim zderzyły się trzy auta. Jedno z nich uderzyło w stojący przy drodze dom. Znamy wstępne ustalenia policji w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło przed godziną 18:00. Na miejsce natychmiast skierowano patrol drogówki. - Funkcjonariusze ruchu drogowego po przyjeździe zaczęli odtwarzać okoliczności wypadku. Jak się okazało, po zderzeniu jeden z pojazdów uderzył w ścianę domu - podaje Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim.

Jak doszło do karambolu? - Mundurowi ustalili, że 20-letni kierowca Audi na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w bok prowadzonego przez 65-latka Forda. Ten, pchnięty siłą uderzenia, zderzył się bocznie z Oplem kierowanym przez 47-latkę, a następnie uderzył w ścianę domu stojącego blisko drogi - informuje KPP. - Kierowca Forda z urazem klatki piersiowej oraz głowy został karetką pogotowia przewieziony do szpitala.

Mundurowi zatrzymali prawo jazdy 20-latkowi. Wciąż trwa wyjaśnianie szczegółowych przyczyn i okoliczności zdarzenia. Policjanci jednocześnie apelują do kierowców o rozwagę i ostrożność w okresie wakacyjnym.

Prof. Simon o maseczkach: Jak ktoś nie chce nosić, niech najpierw spisze testament

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.