Krystek z Zatoki Sztuki w końcu wpadł. Łowca nastolatek trafił do więzienia

i

Autor: Wojciech Strozyk/Reporter Krystek z Zatoki Sztuki w końcu wpadł. "Łowca nastolatek" trafił do więzienia

Szczegóły

Krystek z Zatoki Sztuki w końcu wpadł. "Łowca nastolatek" trafił do więzienia

Krystian W. "Krystek" zatrzymany przez policję. Wśród 40 przestępstw seksualnych, jakie zarzuca mu prokuratura są między innymi gwałty, usiłowania gwałtów czy doprowadzenia do pokrzywdzonych do obcowania płciowego. Oskarżono go także o namawianie małoletnich poniżej 15 roku życia do prostytucji. "Łowca nastolatek", został zatrzymany przez policję.

Łowca nastolatek zatrzymany przez policję. Trafił do więzienia

W Wejherowie policja zatrzymała Krystiana W., "łowcę nastolatek" związanego z owianą złą sławą Zatoką Sztuki. Krystek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Jak cytuje dziennikarza śledczego Dawida Burzackiego "Dziennik Śledczy", do zatrzymania Krystka doszło na terenie przyległym do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej  przy ulicy Kusocińskiego. Mężczyzna miał korzystać z pomocy opieki społecznej.

"Po załatwieniu spraw urzędowych, w momencie opuszczeniu budynku został zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji i doprowadzony do jednostki penitencjarnej w celu osadzenia. Mężczyzna ma do odbycia karę 2,5 roku pozbawienia wolności” - cytuje wypowiedź dziennikarza dziennik.

Dokładnie 7 marca bieżącego roku Krystian W. został prawomocnie skazany przez Sąd Okręgowy w Gdańsku na 2,5 roku bezwzględnego więzienia. Tym samym podtrzymał wyrok sądu I instancji, a dodatkowo orzekł wobec niego dożywotni zakaz zajmowania wszelkich stanowisk, wykonywania wszelkich zawodów oraz wszelkich działalności związanych z wychowaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi. 

Mężczyzna trafił do więzienia. To nie koniec jego problemów, toczą się bowiem wobec niego jeszcze inne postępowania związana z przestępczością seksualną.

Sonda
Czy uważasz, że kiedyś uda się wyjaśnić, co się stało z Iwoną Wieczorek?
Krzysztof Rutkowski jest przekonany, że Iwona Wieczorek nie żyje? „Trzeba szukać ciała”
Listen on Spreaker.