Malbork: Zwłoki w Kanale Juranda. Nie żyje bezdomny mężczyzna. Prokuratura bada sprawę

2021-06-24 22:00
Policja (zdjęcie poglądowe)
Autor: Pixabay (Zdjęcie poglądowe)

Tragedia w Malborku! Z Kanału Juranda wyłowiono zwłoki mężczyzny. W czwartkowy poranek (24 czerwca) ciało zauważył przypadkowy przechodzień. Nie dającego oznak życia człowieka wydobyto z kanału. Niestety, nie było już żadnych szans na jego uratowanie. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności śmierci denata. Znana jest już jego tożsamość.

Jak podaje Dziennik Bałtycki, malborscy strażacy otrzymali zgłoszenie około godziny 9:00 rano. Nieopodal ulicy Piłsudskiego w Kanale Juranda znaleziono ciało mężczyzny, którego tożsamość niedługo później ustalili funkcjonariusze policji. Potwierdziły się wówczas wcześniejsze przypuszczenia, że tragicznie zmarły 68-latek był osobą bezdomną.

- Ciało mężczyzny w Kanale Juranda zauważył przechodzień. Policjanci ustalili, że zmarły to 68-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Na miejscu pracowała pod nadzorem prokuratora grupa procesowa, która zebrała ślady i zabezpieczyła zapisy z kamer monitoringu miejskiego - przekazała Dziennikowi Bałtyckiemu asp. Sylwia Kowalewska z Komendy Powiatowej Policji w Malborku.

Mundurowi pod nadzorem prokuratora zajmują się ustalaniem szczegółowych okoliczności tragedii.

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE