Namiętny seks na rynku w Kościerzynie. Surowa kara dla kochanka

2021-09-16 16:07
Seks na rynku w Kościerzynie. Jest wyrok sądu
Autor: youtube.com/Google Maps Łukasz W. został skazany przez Sąd Rejonowy w Kościerzynie za nieobyczajne zachowanie

Seks na rynku w Kościerzynie. We wrześniu ubiegłego roku sieć obiegło nagranie z samego centrum miasta, gdzie na jednej z ławek pewna para oddawała się miłosnym uniesieniom. W tym przypadku kochanków udało się odnaleźć. Kamila H. (30 l.) przyznała się do winy i otrzymała mandat, ale jest partner Łukasz W. nie chciał uczynić tego samego. W jego sprawie zapadł sądowy wyrok.

O zdarzeniu pisaliśmy rok temu. Seks na rynku w Kościerzynie miał miejsce we wrześniu 2020 roku. Mundurowi otrzymali informację, że pewna para oddawała się miłosnym uniesieniom na jednej z ławek, ale gdy dotarli na miejsce, nikogo nie zastali. Policjanci mieli jednak do dyspozycji nie tylko nagranie zarejestrowane przez jednego z przechodniów, ale także zapis z monitoringu. Dzięki nim udało się dotrzeć do 30-letniej kobiety i jej 36-letniego partnera. Jak podaje TVP INFO, Kamila H. przyznała się do udziału w zdarzeniu. Zapłaciła mandat w wysokości 500 złotych za tzw. nieobyczajny wybryk. Drugi z uczestników zajścia Łukasz W. nie chciał się przyznać do udziału w miłosnych harcach, więc w tym przypadku sprawa trafiła do sądu. Po roku zapadł wyrok. Sąd Rejonowy w Kościerzynie był bezlitosny. - Sąd uznał obwinionego na winnego zarzucanego mu czynu i wymierzył mu karę 1 miesiąca ograniczenia wolności, polegającą na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w stosunku miesięcznym. Wyrok jest nieprawomocny – poinformował sędzia Łukasz Zioła, rzecznik prasowy ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Seksowna 68-letnia Szapołowska kusi nad Bałtykiem. Ależ ona wygląda!
Sonda
Czy seks w miejscu publicznym powinien być karany?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE