Tragiczny wypadek

Osobówka zderzyła się z cysterną na obwodnicy Gdańska! Nie żyje pasażerka [ZDJĘCIA]

2023-07-11 15:52

Kolejne tragiczne zdarzenie w woj. pomorskim. We wtorek, 11 lipca na Południowej Obwodnicy Gdańska doszło do śmiertelnego wypadku. Jak przekazał PAP, w wyniku zdarzenia osobówki z cysterną zginęła pasażerka, a kierowca został ranny. Szczegóły podajemy poniżej!

Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i cysterny doszło we wtorek (11 lipca) po godz. 9 na Południowej Obwodnicy Gdańska, za węzłem Lipce w kierunku Obwodnicy Trójmiasta (S6).

Jak informowała PAP oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku podinsp. Magdalena Ciska, ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że na stojącą w zatorze drogowym cysternę najechał volkswagen passat. W skutek wypadku śmierć poniosła pasażerka pojazdu osobowego, a kierujący autem został ranny.

Zobacz: Koszmarne zderzenie dwóch tramwajów w Gdańsku! Cztery osoby trafiły do szpitala

Przez kilka godzin w miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, dokonując m.in. oględzin, zbierając i zabezpieczając ślady związane z wypadkiem oraz ustaleniem świadków. Związane z tym utrudnienia zakończyły się przed godz. 14.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Policjantka z Poznania walczy o życie! Koszmarny wypadek podczas służby