Pomorskie: Samochód wjechał w pasażerów na przystanku! Dzieci wśród rannych

2021-11-30 12:05
Pomorskie: Samochód wjechał w pasażerów na przystanku! Dzieci wśród rannych
Autor: KP PSP Starogard Gdański / Twitter Pomorskie: Samochód wjechał w pasażerów na przystanku! Dzieci wśród rannych

Koszmarny wypadek w Pomorskiem miał miejsce około godziny 10:00 we wtorek, 30 listopada 2021 roku. - Trzy osoby, w tym dwoje dzieci, zostało rannych, po tym jak samochód osobowy wjechał w pasażerów czekających na przystanku autobusowym w Starogardzie Gdańskim - poinformowała Polską Agencję Prasową straż pożarna. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Co wiemy na ten moment?

Wypadek w Starogardzie Gdańskim. Samochód wjechał w ludzi stojących na przystanku [30.11.2021]

Skutki wypadku w Starogardzie Gdańskim (woj. pomorskie) są bardzo poważne. Jak podaje portal Kociewiak.pl, kierowcą samochodu osobowego marki Audi był 25-letni mężczyzna. Z nieznanych dotychczas przyczyn miał on zjechać na przeciwległy pas. Po chwili auto uderzyło w grupę ludzi na przystanku. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca był trzeźwy. Niestety, oprócz niego, w wypadku poszkodowane zostały również dwie dziewczynki. Mają one 10 i 11 lat. Na miejsce zdarzenia wezwano wszystkie potrzebne służby. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku na Alei Niepodległości w Starogardzie Gdańskim.

Wypadek na Alei Niepodległości w Starogardzie Gdańskim. Zobacz pierwsze doniesienia o wypadku [30.11.2021]

Do wypadku w Starogardzie Gdańskim (woj. pomorskie) doszło we wtorkowe przedpołudnie, 30 listopada 2021 roku. Jak poinformował PAP rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Łukasz Płusa, samochód osobowy około godziny 10:00 wjechał w ludzi stojących na przystanku autobusowym koło targowiska w Starogardzie Gdańskim. - Na skutek wypadku zostały ranne trzy osoby, w tym dwoje dzieci - dodał Łukasz Płusa. Z pierwszych informacji wynika, że nie ma osób zakleszczonych. Na miejsce wezwano cztery zastępy straży pożarnej. Poszkodowani są transportowani do szpitala. Szczegółowe okoliczności wypadku ustala już starogardzka policja.

Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem wypadku?

Artykuł jest aktualizowany...

Pomorskie: Uber przydzwonił na czerwonym. "Ręce opadają"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE