Pomorskie: Śmiertelne potrącenie! Nikt nie wie, kim jest ofiara. Policja prosi o pomoc

2021-04-07 14:30 Paweł Tabędzki
policja - zdjęcie ilustracyjne
Autor: Małopolska Policja

Wczoraj w nocy między Celbowem a Puckiem, na drodze wojewódzkiej nr 216, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierująca Volkswagenem 24-letnia kobieta potrąciła starszego mężczyznę, który szedł poboczem. Wiek ofiary służby szacują na około 60-70 lat. Niestety, do tej pory nie udało się ustalić tożsamości zmarłego. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pucku apelują do osób, które mogą pomóc w rozpoznaniu potrąconego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór (6 kwietnia). - Około godziny 23:00 dyżurny puckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaistniałym wypadku na trasie W-216 pomiędzy Celbowem a Puckiem. Natychmiast na miejsce skierował policjantów. Mundurowi ustalili, że kierująca Volkswagenem 24-letnia mieszkanka powiatu puckiego, jadąc w kierunku Pucka, potrąciła mężczyznę w wieku od około 60-70 lat, który poruszał się poboczem drogi. Poszkodowany w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć. Kierująca samochodem osobowym była trzeźwa - informuje pomorska policja.

Pracujący na miejscu tragedii stróże prawa zabezpieczyli teren i organizowali objazdy. Śledczy z technikiem kryminalistyki działali pod nadzorem prokuratora oraz biegłego lekarza. Podczas oględzin zgromadzono ślady. Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku wciąż są ustalane.

- Obecnie trwają czynności zmierzające do potwierdzenia danych personalnych potrąconego mężczyzny - tłumaczą funkcjonariusze z Pucka. - Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ofiary wypadku oraz okoliczności samego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pucku pod numerem telefonu 47 742 52 22 lub alarmowym 112.

Anioły z Kościerzyny znane na całym świecie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE