Pomorskie. Zaginęła śliczna 14-latka. Wiktoria jest poważnie chora! [ZDJĘCIA]

2020-11-17 18:14
Pomorskie. Zaginęła śliczna 14-latka. Wiktoria jest poważnie chora! [ZDJĘCIA]
Autor: Śladem Zaginionych

Trwają poszukiwania Wiktorii Reiter. 14-letnia dziewczyna w nocy z 13 na 14 listopada uciekła z domu rodziny zastępczej w Łebie. Jej telefon jest nieaktywny. Nie wiadomo, co się z nią dzieje. Sprawa jest pilna, bowiem Wiktoria jest poważnie chora.

Zaginęła Wiktoria Reiter. Trwają poszukiwania!

Jak podaje profil Śladem Zaginionych Wiktoria Reiter około 1.00 w nocy z 13 na 14 października wyszła z domu rodziny zastępczej w Łebie. - Z informacji od rodziny wiemy, że nastolatka oddaliła się w nieznanym dotąd kierunku wraz z koleżanką o rok od siebie starszą. Rodzina wskazuje wyraźnie iż koleżanka Wiktorii ma na nią ogromnie zły wpływ. Telefon nastolatki jest nieaktywny, nie posiada ze sobą legitymacji szkolnej, ani również pieniędzy - czytamy w poście na stronie Śladem Zaginionych. Dziewczyna jest chora na skręt jelit. Poniżej rysopis zaginionej:

  • wzrost: ok 160 cm
  • budowa ciała: szczupła
  • włosy: jasne, proste, długie
  • oczy: zielone

Pomorskie: Eksperci z IMGW prognozują groźne zjawiska! "Zagrożenie zdrowia i życia"

W dniu zaginięcia ubrana była w różowe spodnie dresowe, różową bluzę oraz różowo białe sportowe buty. Prawdopodobnie ma na sobie czarną kurtkę. Prawdopodobnie dziewczyny mogą się przemieszczać przez miejscowości Skarszewy, Kartuzy, Kościerzyna, Gdynia i Rumia.

- Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionej prosimy o pilny kontakt z policja pod nr tel: 59 863 48 22, lub z nr. alarmowym 112.  Można kontaktować się również z naszą stroną #ślademzaginionych e-mail: slademzaginionych@onet.pl, jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną zaginionej - informuje profil Śladem Zaginionych.

Wrocław. Była ciężko chora na COVID-19. Urodziła w śpiączce! [ZDJĘCIA]

Zagłodził zwierzęta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE