Pomorskie: Zaginęły dwie nastolatki. Policja poszukuje Kornelii i Zofii

2021-11-30 17:55
Zaginione Kornelia Felc i Zofia Boryła
Autor: mat. policji Zaginione Kornelia Felc i Zofia Boryła

Obie są mieszkankami tej samej miejscowości i obie zaginęły tego samego dnia. Słupska policja poszukuje 13-letniej Kornelii Felc i 14-letniej Zofii z Boryły z Siemianic (woj. pomorskie). Dziewczyny wyszły z domów i ślad po nich zaginął.

Zaginionych nastolatek poszukują policjanci z Komisariatu Policji II w Słupsku. 13-letnia Kornelia Felc i 14-letnia Zofia Boryła zaginęły 29 listopada 2021 r. Obie wyszły ze swoich domów w Siemianicach i nie powróciły. Nie nawiązały również żadnego kontaktu ze swoimi bliskimi.

Zaginiona Kornelia Felc - rysopis:

Zaginiona 13-latka jest szczupłej budowy ciała, ma około 170 cm wzrostu, oczy niebieskie- nosi okulary, włosy długie czarne, nos prosty, uszy normalne, uzębienie pełne – na zębach aparat. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną puchową krótką kurtkę z kapturem, czarne trampki z białą podeszwą, spodnie ciemne granatowe dżinsowe.

Zaginiona Zofia Boryła - rysopis:

Zaginiona 14-latka jest szczupłej budowy ciała, ma około 175 cm wzrostu, oczy niebiesko-szare, włosy długie blond, nos prosty, uszy normalne, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia ubrana była w szarą kurtkę w kratę wyglądającą jak koc, czarne trampki, spodnie ciemne.

Czytaj też: Dziecko połknęło żelowy krążek do WC. Matka pędziła do szpitala! Eskortowała ją policja

Osoby które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych nastolatek, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Słupsku: 47 742 04 00, z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku 47 742 05 25, z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112.

Czytaj też: Orlicja wykluła się w gdańskim zoo! To krytycznie zagrożony gatunek żółwia azjatyckiego [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Grób Ewy Tylman
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE