Poznajesz tego człowieka? Szuka go trójmiejska policja! [ZDJĘCIA]

2021-06-22 11:45
Poznajesz tego człowieka? Szuka go trójmiejska policja! [ZDJĘCIA]
Autor: KMP Gdynia / monitoring Poznajesz tego człowieka? Szuka go trójmiejska policja! [ZDJĘCIA]

Funkcjonariusze z komisariatu w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum w jednym ze sklepów w centrum handlowym na terenie Trójmiasta. Do zdarzenia doszło w maju 2021 roku. - Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy - informują policjanci, apelując o kontakt do wszystkich rozpoznających tę osobę.

Poszukiwany przez policję mężczyzna ma około 30-40 lat. Jest wysoki i szczupły. Ma czarne włosy. W dniu zdarzenia ubrany był w szarą bluzę z długim rękawem, szare krótkie spodenki z białym lampasem z boku oraz sportowe buty koloru czarnego. Na czole miał okulary przeciwsłoneczne, a na twarzy czarną maseczkę.

Jak przekazali dziś mundurowi, dotychczas nie udało się ustalić tożsamości podejrzewanego mężczyzny.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają tego człowieka lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z komisariatem w Gdyni Redłowie pod numerem 47-74-21-255 bądź alarmowym 112 - apelują trójmiejscy policjanci.

Euro 2020: Tajemnicze ŻELAZKO Mateusza Borka i OGON BYKA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE