Ruszył z nożem na własnego ojca! Krwawy atak w biały dzień w Tczewie. Szokujące szczegóły

2021-10-26 8:15
Ruszył z nożem na własnego ojca! Krwawy atak w biały dzień. Szokujące szczegóły
Autor: KPP Tczew Ruszył z nożem na własnego ojca! Krwawy atak w biały dzień. Szokujące szczegóły

Wstrząsający finał rodzinnej kłótni w Tczewie! W minioną środę, 20 października 2021 roku, policjanci odebrali zgłoszenie o ugodzeniu nożem mężczyzny. Do zdarzenia doszło w jednym z wynajmowanych pokoi w mieście. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca podczas awantury zaczął grozić własnemu ojcu śmiercią, a następnie zaatakował go nożem. Poszkodowany trafił do szpitala.

Syn rannego 59-latka po godzinie 13:00 zbiegł z miejsca zdarzenia, jeszcze przed przyjazdem policji i karetki. Pokrzywdzonego przewieziono do szpitala, na szczęście z raną niezagrażającą życiu. Funkcjonariuszom szybko udało się zatrzymać podejrzewanego o to przestępstwo 33-latka. Mundurowi doprowadzili do policyjnego aresztu. - Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że 33-latek w chwili zatrzymania miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. W trakcie swojej pracy mundurowi zabezpieczyli nóż, którym zranił pokrzywdzonego. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi prowadzącemu śledztwo przedstawić mężczyźnie zarzut dotyczący usiłowania zabójstwa - podaje Komenda Powiatowa Policji w Tczewie.

Sonda
Czy kary za najcięższe przestępstwa powinny być wyższe?

Decyzją sądu 33-latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Syryjczyk próbował rozjechać policjantów! Pościg na krajówce, imigranci schowali się w lesie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE