Sklepy otwarte 15 sierpnia w Trójmieście i okolicach. Gdzie zrobić zakupy? [LISTA]

2020-08-14 23:00 Paweł Tabędzki
 Sklepy otwarte 15 sierpnia w Trójmieście i okolicach. Gdzie zrobić zakupy? [LISTA]
Autor: Pixabay.com Sklepy otwarte 15 sierpnia w Trójmieście i okolicach. Gdzie zrobić zakupy? [LISTA]

Sklepy 15 sierpnia w Trójmieście i okolicach będą otwarte? Z pewnością nie wszystkie! W sobotę przypada święto Wojska Polskiego i uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zwana też zwyczajowo Matki Boskiej Zielnej. Dla katolików jest to bardzo ważny dzień. Wolne od pracy mają jednak niemal wszyscy Polacy. Wiele osób zastanawia się, gdzie zrobić zakupy 15 sierpnia. Które sklepy będą czynne? Gdzie pocałujemy klamkę? Podpowiadamy, gdzie w Trójmieście i okolicach, mimo święta, sklepy zostaną otwarte dla klientów.

15 sierpnia. Jakie to święto? Czy sklepy są otwarte?

W sobotę (15 sierpnia) przypadają dwa święta. Dzień Wojska Polskiego i kościelna uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, inaczej Matki Boskiej Zielnej, to bardzo ważna dla Polaków data. Czy sklepy będą otwarte? Czy tego dnia zrobimy zakupy? Może być ciężko, bowiem 15 sierpnia jest dniem ustawowo wolnym od pracy i większość sklepów pozostanie zamknięta. Nieczynne będą, m.in. galerie handlowe i duże dyskonty spożywcze, takie jak Lidl czy Biedronka. Co ważne, w niedzielę (16 sierpnia) zakupów również nie zrobimy wszędzie. Niektóre sklepy w Trójmieście i okolicach będą jednak otwarte przez cały weekend.

15 sierpnia. Które sklepy będą zamknięte, a które otwarte w Trójmieście i okolicach?

Które sklepy będą zamknięte w sobotę (15 sierpnia) w naszym regionie i całej Polsce? Nieczynne muszą pozostać przede wszystkim galerie handlowe, ale też większe supermarkety popularnych sieci, m.in. Lidl czy Biedronka. To dzień ustawowo wolny do pracy. Niektóre sklepy mogą zostać jednak otwarte. Mowa o takich, w których za ladą stanie właściciel.

15 sierpnia. Otwarte sklepy w Trójmieście!

  • sklepy na stacjach paliw,
  • niektóre punkty sieci Żabka oraz Carrefour Express,
  • sklepy osiedlowe (tylko właściciel może sprzedawać),
  • małe sklepiki na dworcach,
  • część aptek,
  • sklepy działające na zasadach franczyzy,
  • niektóre piekarnie i cukiernie.
Rząd się wyżywi. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 89

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.