Tak Robert zabił Paulinę

i

Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska Tak Robert zabił Paulinę

Tak Robert zabił Paulinę. Dźgał nożami bez opamiętania, ale wcześniej... [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ]

2021-09-15 16:00

Robert G. w bestialski sposób zamordował swoją narzeczoną Paulinę A. Matka rocznej Marcysi i trzyletniego Maksia otrzymała serię ciosów nożami, gdy jej dzieci były w domu. Przerażone maluchy widziały jej śmierć. Jak ustalili dziennikarze Super Expressu, sprawca już wcześniej mógł sprawiać zagrożenie. Jak doszło do brutalnego mordu na osiedlu Zielony Trójkąt w Gdańsku? Zobacz naszą rekonstrukcję zdarzeń, opisaną na podstawie ustaleń śledczych oraz rozmów z sąsiadami i bliskimi ofiary.

Makabryczne sceny w jednym z domów na gdańskim osiedlu Zielony Trójkąt miały miejsce w niedzielne przedpołudnie, 12 września 2021 roku. Do krwawej awantury doszło na oczach malutkich dzieci. Córeczka i synek zamordowanej Pauliny A. są już w nowym domu [CZYTAJ WIĘCEJ]. Potworne zabójstwo, którego były świadkami, ciężko będzie kiedykolwiek wymazać z pamięci. Robert G. zaszlachtował nożami ich matkę. Jak twierdzą okoliczni mieszkańcy, aż cztery osoby miały problemy z obezwładnieniem go w furii. Dziennikarze Super Expressu dotarli do sąsiadów oraz bliskich obojga narzeczonych. Z ich relacji poznaliśmy szokujące szczegóły, które rzucają na zbrodnię nowe tło. W załączonej poniżej galerii zdjęć krok po kroku opisujemy, co działo się na osiedlu Zielony Trójkąt w Gdańsku. O burzliwym związku, wybrykach Roberta G. i jego odsiadce, szokujących słowach o maczecie, telefonie wykonanym przez Paulinę przed śmiercią, a także wstrząsającym finale ich kłótni przeczytasz pod kolejnymi slajdami.

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać kara śmierci?
Niszczone i okradane groby znanych Polaków. Jarocka, Andrycz, Górski. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE