Trójmiasto: Tu wygrano MILIONY! Oto szczęśliwe kolektury Lotto w Gdańsku, Gdyni i Sopocie [LISTA]

2021-04-16 8:00

Gra w Lotto to podatek od marzeń? Wiele osób tak twierdzi, jednak na przestrzeni lat sporo graczy cieszyło się z "szóstki". Tysiące Polaków regularnie wypełniają kupony i z zapartym tchem oglądają transmisje z losowań. Kwota bazowa pobudza ludzką wyobraźnię, a w przypadku kumulacji wygrane mogą sięgać kilkudziesięciu milionów. W Trójmieście już ośmiokrotnie jeden postawiony kupon okazał się być wart więcej niż 12 milionów złotych! Gdzie udało się wygrać najwięcej? Które kolektury można uznać za szczęśliwe? Odpowiedź znajdziecie w galerii u góry artykułu.

Szczęśliwe kolektury Lotto w Trójmieście [RANKING]

Najwyższa wygrana w historii losowań Lotto w Trójmieście jest równocześnie trzecią najwyższą kwotą zgarniętą kiedykolwiek w Polsce. To olbrzymie pieniądze, o których zdecydowana większość Polaków może tylko pomarzyć. Gdy dziesiątki milionów złotych z dnia na dzień pojawiają się na koncie, można stracić panowanie nad emocjami. Zobacz, gdzie szczęśliwe kupony zakupili najwięksi szczęściarze z Gdańska, Gdyni i Sopotu.

W załączonej poniżej galerii zdjęć poznasz wszystkie miejsca, gdzie z zaledwie jednego kuponu wygrano przeszło dziesięć milionów złotych. W których kolekturach w Trójmieście padły szczęśliwe trafy? Jaka kwota okazała się najwyższa? Sprawdź!

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE