Trwa piękne lato z ekipą ESKA Summer City! [ZDJĘCIA | WIDEO]

2019-08-13 19:30 PT

Za nami kolejny tydzień pełen emocji! Trójmiejski patrol ESKA Summer City przemierza pomorskie drogi, by dotrzeć do słuchaczy i rozdać im wyjątkowe eskowe gadżety. Odwiedzamy miejsca, w których najchętniej spędzacie wakacyjny czas. Zobaczcie sami!

W biegu ESKA Bikini SummeRUN w Gdyni, mimo niezbyt sprzyjającej aury, wzięło udział kilkudziesięciu śmiałków. Na własnej skórze przekonali się oni, że pokonanie mierzącego 3,5 kilometra dystansu nie musi być takie proste. Na odcinku tym postawiliśmy eskowe parawany, stanowiące przeszkody dla uczestników. Było wesoło, komicznie i, jak zawsze z naszą ekipą... FANTASTYCZNIE! Za rok koniecznie musicie spróbować!

W ubiegłym tygodniu byliśmy również na koncercie Grubsona w ramach cyklu „Koncerty z widokiem na świat” w Muzeum Emigracji w Gdyni. Kolejny koncert, tym razem Barto'cut12&Peepz, odbędzie się już 22 sierpnia o godzinie 19:00. Sprawdźcie szczegóły na stronie wydarzenia!

Wakacyjna ekipa ESKA Summer City pojawiła się też w strefie gier Rebel na Jarmarku Św. Dominika. Oprócz tego popłynęliśmy w rejs do Karlskrony na pokładzie promu Stena Line!

W minioną niedzielę byliśmy obecni w strefie Małych Ratowników na plaży Gdańsk Stogi. Następnie zajrzeliśmy za kulisy Top of the Top Festival w Operze Leśnej, gdzie spotkaliśmy m.in. Michała Szpaka, Roksanę Węgiel czy Blue Cafe. Więcej o ich koncertach przeczytać możecie na Facebooku!

Gdzie można spotkać nas w tym tygodniu i zgarnąć eskowe gadżety? Plany trójmiejskiej ekipy ESKA Summer City na najbliższe dni zdradzimy już niebawem. Bądźcie czujni!