Trzech na jednego. Uczeń pobity na terenie szkoły. 15-latek trafił do szpitala

i

Autor: Shutterstock Trzech na jednego. Uczeń pobity na terenie szkoły. 15-latek trafił do szpitala

Pobicie ucznia

Trzech na jednego. Uczeń pobity na terenie szkoły. 15-latek trafił do szpitala

2022-12-01 13:40

Policja zatrzymała trzech nieletnich, którzy pobili 15-letniego ucznia w szkole w Gdyni Leszczynkach. Nastolatek z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Do pobicia doszło w poniedziałek (28 listopada). W trakcie przerwy, na plac w pobliżu Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni, weszło trzech nastolatków, którzy zaatakowali jednego z uczniów. Nastolatkowie bili i kopali go po całym ciele, po czym uciekli. - Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy zrobili oględziny z udziałem technika kryminalistyki i ustalili świadków. Policjanci ustalili tożsamość trzech sprawców pobicia. Obecnie przesłuchiwani są świadkowie – powiedział PAP Roman Klunder z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Policja przekaże sprawę do sądu rodzinnego i nieletnich. Pobity nastolatek już wyszedł ze szpitala. Policjanci wyjaśniają, jaki był motyw pobicia.

Sonda
Co jest powodem przemocy wśród nastolatków?
Starogard Gdański. Nastolatkowie brutalnie pobili kolegę. Szokujące nagranie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE