Horror!

Wypadek w Słupsku. Toyota uderzyła w krawężnik, potrąciła pieszą. Kobieta nie żyje

2023-02-09 12:35

Przerażający wypadek w Słupsku! Osobowa toyota z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas jezdni, uderzyła w krawężnik i koziołkowała! Samochód potrącił 76-letnią pieszą, która zmarła w szpitalu. Autem podróżowały trzy osoby, które zostały przetransportowane do szpitala.

Słupsk. Wypadek na skrzyżowaniu ulic Szczecińskiej i Małcużyńskiego. Nie żyje piesza

Do przerażającego wypadku doszło w czwartek, 9 lutego około godz. 9.30 na ulicy Szczecińskiej w Słupsku. Wedle wstępnych ustaleń policji kierujący osobową toyotą 73-latek z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni.

- Dzisiaj około godziny 9:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Słupsku przy ul. Szczecińskiej. Na miejsce od razu pojechali policjanci słupskiej drogówki, którzy ustalili wstępnie, że 73-letni kierujący toyotą, jadąc ul. Szczecińską w stronę centrum, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległe pasy ruchu, wjechał na chodnik i uderzył w idącą chodnikiem 76-letnią kobietę. Następnie toyota, która uderzyła jeszcze w barierki przewróciła się na bok. Niestety, w wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła piesza, a trzy osoby, które podróżowały toyotą zostały przewiezione na SOR. 73-letni kierowca był trzeźwy. Na miejscu trwają policyjne czynności z udziałem technika kryminalistyki, policjanci wykonują oględziny, zabezpieczają ślady, a także przesłuchują świadków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mundurowi będą ustalać dokładny przebieg oraz okoliczności tego wypadku - poinformował nas oficer prasowy słupskiej Komendy Miejskiej Policji, Jakub Bagiński.

Niestety, 76-letnia kobieta zmarła. Komenda Miejska PSP w Słupsku podaje, że autem podróżowały trzy osoby. - Strażacy wydostali 3 osoby z auta leżącego na boku wskutek uderzenia w barierki i zabezpieczyli miejsce zdarzenia - podaje mł. kpt. Piotr Basarab.

Wypadek w Słupsku. Jest nagranie

Do sieci wyciekło nagranie z wypadku, który miał miejsce na ulicy Szczecińskiej w Słupsku. Rozpędzona toyota dosłownie ścięła barierki, a ciało potrąconej kobiety leciało nad ziemią. Przerażające wideo możecie zobaczyć w naszym kolejnym artykule.

Wypadek na przejściu dla pieszych w Katowicach
Sonda
Czy kary dla kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego powinny być wyższe?