Ogromna tragedia

Zginęła w dniu swoich urodzin, osierociła dwoje dzieci. Partner 34-latki również nie przeżył wypadku pod Kościerzyną [NOWE FAKTY]

2022-12-08 10:46

34-latka, ofiara wypadku w pobliżu Szarloty pod Kościerzyną, zginęła w dniu swoich urodzin. Zdarzenia nie przeżył również 40-letni partner kobiety, który był pasażerem audi A4. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, prowadząca straciła na łuku drogi panowanie nad autem, które wypadło z trasy i uderzyło w drzewo. Kobieta i mężczyzna zginęli na miejscu.

Kulisy śmiertelnego wypadku pod Kościerzyną

Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące śmiertelnego wypadku w pobliżu Szarloty pod Kościerzyną, w którym zginęła 34-latka i jej partner. Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 grudnia, ok. godz. 17. Kobieta prowadziła audi A4, którego pasażerami byli jej 40-letni partner i 12-letni chłopiec. Według wstępnych ustaleń policji kierująca straciła panowanie nad autem na łuku drogi, po czym zjechała na prawe pobocze, dachowała i uderzyła w drzewo. Zarówno ona, jak i mężczyzna zginęli na miejscu, natomiast 12-latek trafił z obrażeniami ciała do szpitala - jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

34-latka zginęła w dniu swoich urodzin

Jak informuje "Dziennik Bałtycki", 34-latka zginęła w dniu swoich urodzin i osierociła dwoje dzieci, z których najmłodsze ma 10 lat. 12-latek, który towarzyszył ofiarom wypadku, nie był jednak dzieckiem kobiety, a synem znajomych obydwojga, którego mieszkańcy powiatu kościerskiego mieli zabrać na przejażdżkę.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Najtragiczniejsze Boże Narodzenie w Tryńczy, zginęło 5 młodych osób
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE